Wszystko co robimy, staramy się tworzyć z poszanowaniem dla natury. 

Na terenie gospodarstwa wybudowaliśmy altanki w których można wspólnie spędzić czas. W kilku miejscach stworzyliśmy miejsca do wypoczynku, gdzie wśród szumu drzew można napić się aromatycznej kawy, a wieczorem spędzić czas przy blasku ogniska i księżyca. Dla dzieci jest domek w drzewach, trampolina, hamaki i mnóstwo ciekawych zakamarków w lesie gdzie można utworzyć swoją niepowtarzalną "bazę".

Agroturystyka W Lesie znajduje się na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego oraz Kartuskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu gdzie ochroną objęte są bardzo malownicze tereny pokryte mieszanymi lasami z licznymi jeziorami i rzekami. Wiodą stąd szlaki turystyczne do Kartuz i okolic.  

Okolica stworzona jest dla miłośników biegania i jazdy na rowerze. 

W razie niepogody można odpocząć przy kominku, zaszyć się w licznym księgozbiorze, pograć na instrumentach muzycznych, rozegrać turniej w ping - ponga bądź zagrać 

w darta.   

Wspólna przestrzeń  

To tutaj można poczytać przy kominku, pograć w planszówki, przy lampce wina porozmawiać z przyjaciółmi. 

Sala prób

Z marzenia o własnej sali prób stworzyliśmy miejsce gdzie w doskonałych warunkach akustycznych i na dobrym sprzęcie można dać się ponieść radości
z tworzenia. Sala muzyczna jest dostępna po wcześniejszej rezerwacji.


Zbiory biblioteczne  

W każdym zakamarku znajdują się książki. Od klasycznych powieści, przez literaturę popularną, po książki podróżnicze i poradniki. Zanurz się w ciszy, w cieniu drzew, na hamaku, z filiżanką ziołowego naparu, daj się ponieść magii lektury.

Jacht Laser Bahia

Oferujemy czarter jachtu regatowo - turystycznego Laser Bahia. Jest to jacht uniwersalny o nowoczesnej konstrukcji, zachowującej stabilność i wygodę, ale nie ustępując regatowemu zacięciu. Laser Bahia to jedna z najlepszych łódek w szkołach żeglarskich na całym świecie. Zdobywa uznanie profesjonalistów i amatorów żeglarstwa najbardziej prestiżowych szkół żeglarskich. 

Prosta w prowadzeniu, pozwalająca na przyjemną żeglugę w załogach 1-5 osobowych. Jacht jest dostępny po wcześniejszej rezerwacji.

Pływa po jeziorze Raduńskim.  

Motocykl Suzuki 

Dla każdego, kto chce zasmakować przygody jaką jest jazda na motocyklu mamy Suzuki VAN VAN 125. Jego znak rozpoznawczy to wydłużona sylwetka, gruba kanapa i grube opony, dzięki czemu jest idealny na każdy teren. Plaża, leśne drogi, pola uprawne nie są dla  niego poważniejszą przeszkodą. Szeroka kierownica i zaczerpnięta ze starych czasów kanapa zapewnia komfort i sprawia, że ten motocykl jest dla każdego, kto ceni spokojną, bezstresową jazdę.


Rowery

Kaszuby obfitują w liczne ścieżki rowerowe, dzięki którym jest to idealne miejsce na długie wycieczki. Każda wyprawa to niezapomniana przygoda i możliwość obcowania z naturą. 


Tenis stołowy

Miejsce z zabawkami

Narty biegowe 

Zimą, leśne ścieżki idealnie nadają się do narciarstwa biegowego. Sąsiadująca 3 km trasa ma charakter pętli, rozpoczyna się i kończy tuż przy naszej bramie. Ma zróżnicowany stopień trudności.  


DartOgnisko

GrillKino 

PasiekaSzczęśliwe kury

Przyjazny piesek AmiŻywność

Staramy się aby nasze jedzenie było proste i z produktów wysokiej jakości. Od niedawna próbujemy sił w przydomowej pasiece oraz w uprawie ogrodu warzywnego.

Potrawy przygotowujemy z pasji dzielenia się jedzeniem, które sami chętnie byśmy zjedli.

ŚNIADANIE OD 9 RANO

Rozmowa ożywia się przy stole. Wielu gości przebyło długą drogę by tu dotrzeć. Nawet jeśli pochodzimy z różnych krajów i kultur, mamy wiele tematów do rozmowy. Wspaniale jest się spotkać przy wspólnym stole, zjeść obfity posiłek i porozmawiać o swoich przeżyciach. 

Dzień zaczynamy od śniadania w formie otwartego bufetu. Możesz liczyć na produkty od lokalnych dostawców, domowe konfitury, jajecznicę, sery, owoce, warzywa, soki oraz świeżo parzoną kawę i herbatę.

Wieczorami bliskość okolicznych restauracji oraz dowozy dań zapewniają pełne wyżywienie w przypadku braku serwisu z naszej strony.

Ogród warzywny